Apie mus

Ledinukų Pasaulis

Ledinukų pasaulis, tai Vaidos Lemežienės vykdoma individuali veikla.

Pagrindinės veiklos rūšys, karamelinių saldainių gamyba ir pardavimas.

Šiuo amatu mūsų giminė užsiima  jau daugiau nei 100 metų, viskas prasidėjo nuo paprastų karamelinių lazdelių, laikrodukų bei gaidelių gamybos. Ledinukai buvo tik vieno skonio, balti arba auksinės spalvos, tirpstantys burnoje, kitaip mūsų vaidinama tikroji karamelė, dažniausiai jais buvo prekiaujama atlaidų metu.

Per visą tą laiką šiam amatui ne kartą buvo iškilusi grėsmė išnykti, tačiau susiklosčius aplinkybėms mes esame jau trečios kartos atstovai, kurie gaminame šiuos ypač gardžius skanėstus. Žinoma, nuo pirmųjų karamelinių saldainių gamybos daug kas pasikeitė, šiuo metu patiekiame daugiau nei 30 rūšių skirtingų formų ir skonių ledinukų, kurių daliai naudojama liofilizuotos uogas ir vaisiai, kas saldainiams suteikia ypatingai gardų skonį, o taip pat naudojamos uogos ir vaisiai dedami į atitinkamai ataušintą karamelės masę, dėl ko išlieka produktuose esančios naudingos savybės bei kokybinė vertė. 

Šiai dienai pakito ir saldumynų realizavimo vietos, jais prekiaujame įvairių mugių, miesto švenčių bei Kalėdinių renginių metu, o nuo šiol ir internetinėje erdvėje, kas mums išties yra nauja, todėl labai tikimės pirkėjų palaikymo bei pasitikėjimo mumis ir mūsų pateikiamais gaminiais. Pažadame dėti visas pastangas, jog pateisintume Jūsų lūkesčius.

 Nors ir gaminame žymiai daugiau saldainių rūšių, tačiau rinkai pateikiame ir tradicinius saldainius, pagal orginalią šimtametę receptūrą, taip vadinamus tikrosios karamelės saldainius ir ledinukus. Dėl šios priežasties, pirmieji Lietuvoje 2012 metais apsigynėme A kategorijos tautinį paveldą, būtent šiems tikrosios karamelės saldainiams ( karamelinėms lazdelėms, saldaininiams laikrodukmas bei karoliams, aukso spalvos gaideliams, grybukams bei voveraitėms).

Mums saldumynų gamyba nėra tik darbas, tai aistra ir gyvenimo būdas, visa mūsų šeima įtraukta į šį verslą ir visi žino savo pareigas bei atsakomybes, dėl šios priežasties tikimės, jog LEDINUKŲ PASAULIS  gyvuos dar ne vieną šimtmetį, o mūsų pirkėjai galės mėgautis, ypač skaniais,spalvotais, įvairiausiomis uogomis ir vaisias bei skoninėmis medžiagomis praturtintais burnoje tirpstančiais bei malonumą teikiančiais saldainiais.

 

 

 

Rašyti
Skambinti